44-CBSF-2.25X3.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSF-2.25X3.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas .44-CBSF-2.25X3.5X0.4--44S252--C
Duomenų lapai: 44-CBSF-2.25X3.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
44-CBSF-2.25X3.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSF-2.25X3.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas .44-CBSF-2.25X3.5X0.4--44S252--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4398 pcs Duomenų lapas 44-CBSF-2.25X3.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole