24-CBSF-4.5X5.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-4.5X5.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-4.5X5.0X0.20--24S717--CI
Duomenų lapai: 24-CBSF-4.5X5.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-4.5X5.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-4.5X5.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-4.5X5.0X0.20--24S717--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2882 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-4.5X5.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 4.500" (114.30mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 24-CBSF-4.5X5.0X0.20
24-CBSF-4.5X5.0X0.20-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole