24-CBSF-4.5X8.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-4.5X8.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-4.5X8.0X0.2--24S01--CIRC
Duomenų lapai: 24-CBSF-4.5X8.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-4.5X8.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-4.5X8.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-4.5X8.0X0.2--24S01--CIRC "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2646 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-4.5X8.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 4.500" (114.30mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 8.000" (203.20mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.500" (114.30mm) X 8.000" (203.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole