24-CBSF-2.75X4.5X0.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.75X4.5X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.75X4.5X0.75--24S524--C
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.75X4.5X0.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.75X4.5X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.75X4.5X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.75X4.5X0.75--24S524--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3830 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.75X4.5X0.75.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.500" (114.30mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 4.500" (114.30mm) Vent Holes in Pattern Through Hole