24-CBSF-2.75X2.75X0.25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.75X2.75X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.75X2.75X0.25--24S691--
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.75X2.75X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.75X2.75X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.75X2.75X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.75X2.75X0.25--24S691-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4445 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.75X2.75X0.25.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole