24-CBSF-2.25X2.5X0.22
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.25X2.5X0.22
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.25X2.5X0.22--24S635--C
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.25X2.5X0.22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.25X2.5X0.22 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.25X2.5X0.22 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.25X2.5X0.22--24S635--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5313 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.25X2.5X0.22.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.220" (5.59mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole