24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.0X4.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.0X4.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.0X4.0X0.40--24S673--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 6536 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.0X4.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 24-CBSF-2.0X4.0X0.40
24-CBSF-2.0X4.0X0.40-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole