24-CBSF-2.0X3.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.0X3.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.0X3.0X0.4--24S698--CIR
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.0X3.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.0X3.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.0X3.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.0X3.0X0.4--24S698--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9764 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.0X3.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole