24-CBSF-2.0X2.25X0.25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-2.0X2.25X0.25
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-2.0X2.25X0.25--24S620--C
Duomenų lapai: 24-CBSF-2.0X2.25X0.25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-2.0X2.25X0.25 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-2.0X2.25X0.25 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-2.0X2.25X0.25--24S620--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5384 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-2.0X2.25X0.25.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.250" (6.35mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole