24-CBSF-1.75X2.25X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-1.75X2.25X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-1.75X2.25X0.20--24S439--
Duomenų lapai: 24-CBSF-1.75X2.25X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-1.75X2.25X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-1.75X2.25X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-1.75X2.25X0.20--24S439-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7553 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-1.75X2.25X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.750" (44.45mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 24-CBSF-1.75X2.25X0.20
24-CBSF-1.75X2.25X0.20-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole