22-CBSF-1.25X2.75X0.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSF-1.25X2.75X0.3
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSF-1.25X2.75X0.3--22S33--CI
Duomenų lapai: 22-CBSF-1.25X2.75X0.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
22-CBSF-1.25X2.75X0.3 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSF-1.25X2.75X0.3 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSF-1.25X2.75X0.3--22S33--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5529 pcs Duomenų lapas 22-CBSF-1.25X2.75X0.3.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.300" (7.62mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole