22-CBSAN-2.0X2.25X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2--22S96--CI
Duomenų lapai: 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
22-CBSAN-2.0X2.25X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2--22S96--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3591 pcs Duomenų lapas 22-CBSAN-2.0X2.25X0.2.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole