4609PA51H01200
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4609PA51H01200
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU PTAFG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 1.4609PA51H01200.pdf2.4609PA51H01200.pdf3.4609PA51H01200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
103 pcs
  • Pranešimas
4609PA51H01200 specifikacijos
Dalies numeris 4609PA51H01200 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 26158 pcs Duomenų lapas 1.4609PA51H01200.pdf2.4609PA51H01200.pdf3.4609PA51H01200.pdf
Plotis 0.402" (10.20mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Ilgis 12.000" (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.181" (4.60mm) Priedų metodas Adhesive