4609PA51G01102
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4609PA51G01102
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4609PA51G01102.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
105 pcs
  • Pranešimas
4609PA51G01102 specifikacijos
Dalies numeris 4609PA51G01102 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 26463 pcs Duomenų lapas 4609PA51G01102.pdf
Plotis 0.402" (10.20mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 11.020" (279.91mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.181" (4.60mm) Priedų metodas Adhesive