4609PA51G01800
Laird TechnologiesLaird Technologies
4609PA51G01800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4609PA51G01800
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GSKT FAB/FOAM 10.16X457.2MM DSHP
Duomenų lapai: 4609PA51G01800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
69 pcs
  • Pranešimas
4609PA51G01800 specifikacijos
Dalies numeris 4609PA51G01800 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 15368 pcs Duomenų lapas 4609PA51G01800.pdf
Plotis 0.402" (10.20mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Kiti vardai 903-1294 Darbinė temperatūra -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks Ilgis 18.000" (457.20mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 0.181" (4.60mm)