4609PA51G00334
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 4609PA51G00334
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas GK NICU NRSG PU V0 DSH
Duomenų lapai: 4609PA51G00334.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
347 pcs
  • Pranešimas
4609PA51G00334 specifikacijos
Dalies numeris 4609PA51G00334 Gamintojas Laird Technologies
Galimas kiekis 91398 pcs Duomenų lapas 4609PA51G00334.pdf
Plotis 0.402" (10.20mm) Įveskite Fabric Over Foam
Figūra D-Shape Serija -
Dengimas - storis - Dengimas -
Darbinė temperatūra - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 3 Weeks
Ilgis 3.340" (84.84mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis 0.181" (4.60mm) Priedų metodas Adhesive