060322500150FQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060322500150FQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 060322500150FQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 060322500150FQTLSM.pdf
  • Pranešimas
060322500150FQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 060322500150FQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 15PF 250V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 472631 pcs Duomenų lapas 060322500150FQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±1%
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1608-1253-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 15pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 15pF Programos Automotive