060322005P60BQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060322005P60BQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 060322005P60BQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 060322005P60BQTLSM.pdf
  • Pranešimas
060322005P60BQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 060322005P60BQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 422181 pcs Duomenų lapas 060322005P60BQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1608-1248-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 5.6pF Programos Automotive