060322003P90BQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060322003P90BQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 060322003P90BQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 060322003P90BQTLSM.pdf
  • Pranešimas
060322003P90BQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 060322003P90BQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 3.9PF 200V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 444792 pcs Duomenų lapas 060322003P90BQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1608-1245-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Non-Magnetic
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 3.9pF Programos Automotive