060322008P20BQTLSM
Knowles SyferKnowles Syfer
060322008P20BQTLSM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 060322008P20BQTLSM
Gamintojas / Gamintojas: Knowles Syfer
Prekės aprašymas CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: 060322008P20BQTLSM.pdf
  • Pranešimas
060322008P20BQTLSM specifikacijos
Dalies numeris 060322008P20BQTLSM Gamintojas Knowles Syfer
apibūdinimas CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 378088 pcs Duomenų lapas 060322008P20BQTLSM.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±0.1pF
Storis (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 1608-1250-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 8.2pF Programos Automotive