VA1206K201R020
KEMETKEMET
VA1206K201R020 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VA1206K201R020
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 33V 200A 1206
Duomenų lapai: VA1206K201R020.pdf
  • Pranešimas
VA1206K201R020 specifikacijos
Dalies numeris VA1206K201R020 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 33V 200A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 572741 pcs Duomenų lapas VA1206K201R020.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 33V Varistorio įtampa (min) 29.7V
Varistorio įtampa (maks.) 36.3V Serija Automotive, AEC-Q200, VA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 26V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 20V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 1.6J
Išsamus aprašymas 33V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 200A