VA1210K401R030
KEMETKEMET
VA1210K401R030 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VA1210K401R030
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 47V 400A 1210
Duomenų lapai: VA1210K401R030.pdf
  • Pranešimas
VA1210K401R030 specifikacijos
Dalies numeris VA1210K401R030 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 47V 400A 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 389766 pcs Duomenų lapas VA1210K401R030.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 47V Varistorio įtampa (min) 42.3V
Varistorio įtampa (maks.) 51.7V Serija Automotive, AEC-Q200, VA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 34V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.3J Išsamus aprašymas 47V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1210 (3225 Metric)
Dabartinis - "Surge" 400A