VA1206K201R017
KEMETKEMET
VA1206K201R017 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VA1206K201R017
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 27V 200A 1206
Duomenų lapai: VA1206K201R017.pdf
  • Pranešimas
VA1206K201R017 specifikacijos
Dalies numeris VA1206K201R017 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 27V 200A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 520536 pcs Duomenų lapas VA1206K201R017.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 27V Varistorio įtampa (min) 24.3V
Varistorio įtampa (maks.) 29.7V Serija Automotive, AEC-Q200, VA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 20V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 17V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 1.1J Išsamus aprašymas 27V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Dabartinis - "Surge" 200A