VA1206K201R014
KEMETKEMET
VA1206K201R014 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VA1206K201R014
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas VARISTOR 24V 200A 1206
Duomenų lapai: VA1206K201R014.pdf
  • Pranešimas
VA1206K201R014 specifikacijos
Dalies numeris VA1206K201R014 Gamintojas KEMET
apibūdinimas VARISTOR 24V 200A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 506311 pcs Duomenų lapas VA1206K201R014.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 24V Varistorio įtampa (min) 21.6V
Varistorio įtampa (maks.) 26.4V Serija Automotive, AEC-Q200, VA
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Maksimalus DC įtampa 16V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 0.60J
Išsamus aprašymas 24V 200A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric) Dabartinis - "Surge" 200A