EXV336M016S9GAA
KEMETKEMET
EXV336M016S9GAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV336M016S9GAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: EXV336M016S9GAA.pdf
  • Pranešimas
EXV336M016S9GAA specifikacijos
Dalies numeris EXV336M016S9GAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 783118 pcs Duomenų lapas EXV336M016S9GAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 520 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive