EXV336M010S9DAA
KEMETKEMET
EXV336M010S9DAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV336M010S9DAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: EXV336M010S9DAA.pdf
  • Pranešimas
EXV336M010S9DAA specifikacijos
Dalies numeris EXV336M010S9DAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 986773 pcs Duomenų lapas EXV336M010S9DAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 112mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 160mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 1 Ohms Aukštis - sėdi (maks.) 0.222" (5.65mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive