EXV336M050S9MAA
KEMETKEMET
EXV336M050S9MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV336M050S9MAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV336M050S9MAA.pdf
  • Pranešimas
EXV336M050S9MAA specifikacijos
Dalies numeris EXV336M050S9MAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 389335 pcs Duomenų lapas EXV336M050S9MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 245mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 44 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 500 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 33µF Programos Automotive