EXV336M050A9MAA
KEMETKEMET
EXV336M050A9MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXV336M050A9MAA
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EXV336M050A9MAA.pdf
  • Pranešimas
EXV336M050A9MAA specifikacijos
Dalies numeris EXV336M050A9MAA Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302305 pcs Duomenų lapas EXV336M050A9MAA.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija EXV Sraigtasparnis @ žemos dažnio 245mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai XV336M050A9MAAKPLP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 54 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 500 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF