WH1S040WA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WH1S040WA1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WH1S040WA1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT VERT 40POS 0.4MM
Duomenų lapai: 1.WH1S040WA1.pdf2.WH1S040WA1.pdf3.WH1S040WA1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
209 pcs
  • Pranešimas
WH1S040WA1 specifikacijos
Dalies numeris WH1S040WA1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT VERT 40POS 0.4MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38974 pcs Duomenų lapas 1.WH1S040WA1.pdf2.WH1S040WA1.pdf3.WH1S040WA1.pdf
Serija WH1 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2361
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 40
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 1mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.037" (0.95mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 40 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold