WH1P030WA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WH1P030WA1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WH1P030WA1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG VERT 30POS 0.4MM
Duomenų lapai: 1.WH1P030WA1.pdf2.WH1P030WA1.pdf3.WH1P030WA1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
234 pcs
  • Pranešimas
WH1P030WA1 specifikacijos
Dalies numeris WH1P030WA1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN PLUG VERT 30POS 0.4MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44690 pcs Duomenų lapas 1.WH1P030WA1.pdf2.WH1P030WA1.pdf3.WH1P030WA1.pdf
Serija WH1 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2357
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 30
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 1mm Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis virš valdybos 0.030" (0.75mm)
funkcijos - Išsamus aprašymas 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold