WH1S024WA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WH1S024WA1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WH1S024WA1
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN RCPT VERT 24POS 0.4MM
Duomenų lapai: 1.WH1S024WA1.pdf2.WH1S024WA1.pdf3.WH1S024WA1.pdf
  • Pranešimas
WH1S024WA1 specifikacijos
Dalies numeris WH1S024WA1 Gamintojas JAE Electronics, Inc.
apibūdinimas CONN RCPT VERT 24POS 0.4MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5133 pcs Duomenų lapas 1.WH1S024WA1.pdf2.WH1S024WA1.pdf3.WH1S024WA1.pdf
Serija WH1 Pikis 0.016" (0.40mm)
Pakuotė Tray Kiti vardai 670-2359
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 24
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mating Stacking Heights 1mm "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis virš valdybos 0.037" (0.95mm) funkcijos -
Išsamus aprašymas 24 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Susisiekite su Finish Thickness 3.90µin (0.099µm)
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Center Strip Contacts
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
WH1-9-00-PDNEN-N
WH1-9-00-PDNEN-N
Gamintojai: Digital Six Laboratories, LLC
apibūdinimas: WHISKER PRO HUB US ETH DC
Sandelyje: 321 pcs
parsisiųsti:
RFQ
WH1S024WA1-E6000
WH1S024WA1-E6000
Gamintojai: JAE Electronics
apibūdinimas: CONN RCPT VERT 24POS 0.4MM