WH1P024WA1-E6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WH1P024WA1-E6000
Gamintojas / Gamintojas: JAE Electronics, Inc.
Prekės aprašymas CONN PLUG VERT 24POS 0.4MM
Duomenų lapai: WH1P024WA1-E6000.pdf
  • Pranešimas
WH1P024WA1-E6000 specifikacijos
Dalies numeris WH1P024WA1-E6000 Gamintojas JAE Electronics
apibūdinimas CONN PLUG VERT 24POS 0.4MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70539 pcs Duomenų lapas WH1P024WA1-E6000.pdf
Serija WH1 RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 24
Dirigentų skaičius 0.016" (0.40mm) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas WH1P024WA1-E6000 Ilgis - pranešimas (poravimas) 1mm
Aukštis virš valdybos 0.030" (0.75mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 24 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold apibūdinimas CONN PLUG VERT 24POS 0.4MM