683MPW630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MPW630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 683MPW630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL
Duomenų lapai: 683MPW630K.pdf
  • Pranešimas
683MPW630K specifikacijos
Dalies numeris 683MPW630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 630VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 160962 pcs Duomenų lapas 683MPW630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.354" Dia x 1.142" L (9.00mm x 29.00mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 0.068µF