683MPW250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MPW250K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 683MPW250K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: 683MPW250K.pdf
  • Pranešimas
683MPW250K specifikacijos
Dalies numeris 683MPW250K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237683 pcs Duomenų lapas 683MPW250K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.295" Dia x 0.571" L (7.50mm x 14.50mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 0.068µF