683MSR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MSR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 683MSR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 683MSR630K.pdf
  • Pranešimas
683MSR630K specifikacijos
Dalies numeris 683MSR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 534299 pcs Duomenų lapas 683MSR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.591" (15.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.068µF