683MMR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
683MMR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 683MMR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 1.683MMR630K.pdf2.683MMR630K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
683MMR630K specifikacijos
Dalies numeris 683MMR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 606305 pcs Duomenų lapas 1.683MMR630K.pdf2.683MMR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serija MMR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1233
683MMR630K-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.068µF Film Capacitor 220V 630V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.068µF Programos General Purpose