476TMA100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476TMA100M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476TMA100M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL
Duomenų lapai: 476TMA100M.pdf
  • Pranešimas
476TMA100M specifikacijos
Dalies numeris 476TMA100M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 100V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 206707 pcs Duomenų lapas 476TMA100M.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia x 0.787" L (8.00mm x 20.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 270mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.175 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.175 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF