476SVL025MEL
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SVL025MEL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SVL025MEL
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: 476SVL025MEL.pdf
  • Pranešimas
476SVL025MEL specifikacijos
Dalies numeris 476SVL025MEL Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 605217 pcs Duomenų lapas 476SVL025MEL.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SVL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.307" (7.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.64 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5.64 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF