476SVL050MFE
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
476SVL050MFE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476SVL050MFE
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 20V SMD
Duomenų lapai: 476SVL050MFE.pdf
  • Pranešimas
476SVL050MFE specifikacijos
Dalies numeris 476SVL050MFE Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 20V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 426395 pcs Duomenų lapas 476SVL050MFE.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SVL Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 142.5mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.417" (10.60mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.23 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 20V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 4.23 Ohm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF