476TMA050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 476TMA050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE
Duomenų lapai: 476TMA050M.pdf
  • Pranešimas
476TMA050M specifikacijos
Dalies numeris 476TMA050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 50V THRU HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 302375 pcs Duomenų lapas 476TMA050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia x 0.630" L (6.30mm x 16.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 100mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 200mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.233 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 4.233 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 47µF