473MPW160K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473MPW160K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 473MPW160K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 160VDC AXIAL
Duomenų lapai: 473MPW160K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
473MPW160K specifikacijos
Dalies numeris 473MPW160K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 160VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 278738 pcs Duomenų lapas 473MPW160K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 160V Įtampos įvertinimas - AC 90V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm) Serija MPW
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 1572-1728
473MPW160K-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.763 Ohms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 90V 160V Polypropylene (PP), Metallized Axial Talpa 0.047µF