473MPR630K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473MPR630K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 473MPR630K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Duomenų lapai: 473MPR630K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
473MPR630K specifikacijos
Dalies numeris 473MPR630K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 447351 pcs Duomenų lapas 473MPR630K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 630V Įtampos įvertinimas - AC 250V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1134
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos Low ESR
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.763 Ohms Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.047µF