473MPR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473MPR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 473MPR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 473MPR400K.pdf
  • Pranešimas
473MPR400K specifikacijos
Dalies numeris 473MPR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 442056 pcs Duomenų lapas 473MPR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 220V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm) Serija MPR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos Low ESR Dielektrinė medžiaga Polypropylene (PP), Metallized
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial Talpa 0.047µF