473MSR400K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
473MSR400K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 473MSR400K
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: 473MSR400K.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
473MSR400K specifikacijos
Dalies numeris 473MSR400K Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 524471 pcs Duomenų lapas 473MSR400K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.512" L x 0.276" W (13.00mm x 7.00mm) Serija MSR
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai 1572-1136
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm) funkcijos -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 37.625 Ohms Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.047µF