228TMA025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228TMA025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228TMA025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V AXIAL
Duomenų lapai: 228TMA025M.pdf
  • Pranešimas
228TMA025M specifikacijos
Dalies numeris 228TMA025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81330 pcs Duomenų lapas 228TMA025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia x 1.220" L (16.00mm x 31.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1615A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 151 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 151 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF