228TMA010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228TMA010M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H
Duomenų lapai: 228TMA010M.pdf
  • Pranešimas
228TMA010M specifikacijos
Dalies numeris 228TMA010M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 10V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133685 pcs Duomenų lapas 228TMA010M.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Serija TMA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 780mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 897mA @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 211 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 211 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF