228SAK025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228SAK025M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228SAK025M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H
Duomenų lapai: 228SAK025M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
228SAK025M specifikacijos
Dalies numeris 228SAK025M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 25V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132166 pcs Duomenų lapas 228SAK025M.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.35A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5525A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 151 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 151 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF