228SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228SAK035M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228SAK035M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H
Duomenų lapai: 228SAK035M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
228SAK035M specifikacijos
Dalies numeris 228SAK035M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 35V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66534 pcs Duomenų lapas 228SAK035M.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.52A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.748A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.846" (21.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 136 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 136 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 2200µF