228KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KXM050M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228KXM050M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: 228KXM050M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
228KXM050M specifikacijos
Dalies numeris 228KXM050M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72957 pcs Duomenų lapas 228KXM050M.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.768A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.69A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1713
228KXM050M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.295" (7.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 55 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 105.5 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 105.5 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF