228KXM016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228KXM016M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 228KXM016M
Gamintojas / Gamintojas: Illinois Capacitor
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H
Duomenų lapai: 228KXM016M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
228KXM016M specifikacijos
Dalies numeris 228KXM016M Gamintojas Illinois Capacitor
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 16V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 281976 pcs Duomenų lapas 228KXM016M.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.492" Dia (12.50mm)
Serija KXM Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.078A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.77A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 1572-1414
228KXM016M-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 45 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120.6 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 120.6 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C Talpa 2200µF